°C

Warsztaty dla młodzieży w ramach 5. Kozzi Film Festiwal

fot. Daniel Sawicki

Jak pisze się książki, jak wygląda praca ze słowem i jak zmieniła się praca dziennikarza na przestrzeni lat – o tym mogli dziś posłuchać i porozmawiać uczniowie z zielonogórskich podstawówek w Festival Cafe, w ramach 5. Kozzi Film Festiwal.

Podczas warsztatów w festiwalowym namiocie na zielonogórskim deptaku młodzież przygotowywała również tak zwane lapbooki, czyli interaktywne teczki na wiadomości, rysunki, opowiadania i wykresy – mówi Martyna Zawieja z biblioteki Norwid:

A dziś w Kinie Norwid, w ramach festiwalu m.in. o godz. 17.00 będzie można obejrzeć film „Ułaskawienie” w reż. Jana Jakuba Kolskiego, a o 21.00 w ramach Przystanku Teatralnego spektakl „Podróż do Buenos Aires”.

Szzegółowy program festiwalu na www.festiwal.norwid.net.pl

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.