°C

Trzeźwe popołudnia dołączają do poranków

fot: KWP w Gorzowie Wlkp.

Zielonogórscy policjanci intensyfikują działania mające na celu eliminacje z naszych ulic pijanych kierowców. Do trzeźwych poranków dołączyli akcję trzeźwe popołudnia.

Kierowcy mogą spodziewać się teraz policjantów na ulicach Zielonej Góry oraz drogach dojazdowych do miasta podczas popołudniowych powrotów z pracy do domu.  Podinsp. Małgorzata Stanisławska, z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przypomina, że mieszkańcy mogą spodziewać się patroli w różnych częściach miasta oraz na terenie całego powiatu:

Poidnsp. Stanisławska przypomina, że w każdej jednostce policji znajdują się urządzenia do badania trzezwości, z których można skorzystać bezpłatnie , gdy nie jesteśmy pewni, czy możemy usiąść już za kierownicą.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.