°C

Rusza 5. Kozzi Film Festiwal

fot. Daniel Sawicki

Elżbieta Czyżewska i Tadeusz Fijewski patronują 5. Kozzi Film Festiwalowi. W jego ramach zostanie pokazanych ponad 50 obrazów. Wśród nich, jak zwykle, typowe kino gangsterskie.

Już dziś o godz. 16.00 w Bibliotece Norwid prezentacja filmu „Aktorka”, w reżyserii Kingi Dębskiej poświęconemu Elżbiecie Czyżewskiej, a po nim „portret aktorki” w spotkaniu z Kingą Dębską.

Anna Polus, Szef Organizacyjny 5. Kozzi Film festiwal zaprasza wszystkich do uczestnictwa w festiwalu:

Anna Wojniusz, adwokat i Prezes Stowarzyszenia Kozzi Film Festiwal przypomina, że w tym roku filmy gangsterskie będą omawiane przez doświadczonych prawników. Po raz pierwszy również przez radców prawnych:

Szczegółowy program festiwalu dostępny jest na stronie www.festiwal.norwid.net.pl. Prezentacje filmów w Zielonej Górze i w Żarach potrwają do 16 czerwca.

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.