°C

25-lecie Zielonogórskiego Rynku Rolno – Towarowego

fot. Bartosz Schaefer

Trwa uroczysta gala Zielonogórskiego Rynku Rolno - Towarowego z okazji 25-lecia jego istnienia.

Na dzisiejszej imprezie, która rozpoczęła się o 18:00 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego stawiło się ponad 150 gości. Między innymi byli to przedsiębiorcy, partnerzy czy politycy. Przypomnijmy Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy to instytucja, dzięki której mali przedsiębiorcy, czy rolnicy mogą konkurować z wielkimi sieciami handlowymi. Jednym z takich przedsięwzięć jest cotygodniowa niedzielna giełda, na której jest około pół tysiąca stanowisk, a przewija się tam kilkadziesiąt tysięcy osób. 

O jubileuszu mówi prezes Rynku Rolno – Towarowego Tomasz Czajkowski:

Rynek Rolno – Towarowy to ważne miejsce na mapie Zielonej Góry mówi Piotr Barczak – Przewodniczący Rady Miasta Zielona Góra:

Jeden z przedsiębiorców branży kwiatowej pan Patryk Przytuła przyznaje, że jest to miejsce ważne dla zielonogórskiego biznesu:

Uroczysta gala zakończy się o godzinie 21:30.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.