°C

Stały Punkt Kontroli Autobusów

Kontrolują autokary zapewniając bezpieczeństwo podróżnym. Od początku czerwca na pętli przy wylocie z ulicy Wrocławskiej znajduje się Stały Punkt Kontroli Autobusów.

Dziś zielonogórscy policjanci sprawdzali stan techniczny kilku pojazdów wycieczkowych. Mówi Małgorzata Stanisławska, z biura prasowego KMP w Zielonej Górze:

Oprócz autobusów funkcjonariusze sprawdzają również alkomatem trzeźwość kierowców. Jeden z nich, pan Andrzej, powiedział naszemu radiu po kontroli, że jest wypoczęty i gotowy do podróży:

Policjanci skontrolowali dziś również autobus z uczniami z SP nr 10 w Zielonej Górze. Nam udało się porozmawiać z jednym z opiekunów wycieczki, panią Anną:

Stały Punkt Kontroli Autobusów na pętli przy ulicy Wrocławskiej jest czynny codziennie od 6.30 do 9.00. Aby z niego skorzystać, wystarczy zadzwonić pod numer 997, najpóźniej 2 dni przed wycieczką.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.