°C

Stały Punkt Kontroli Autobusów

 

Kontrolują autokary zapewniając bezpieczeństwo podróżnym. Od początku czerwca na pętli przy wylocie z ulicy Wrocławskiej znajduje się Stały Punkt Kontroli Autobusów.

Dziś zielonogórscy policjanci sprawdzali stan techniczny kilku pojazdów wycieczkowych. Mówi Małgorzata Stanisławska, z biura prasowego KMP w Zielonej Górze:

Oprócz autobusów funkcjonariusze sprawdzają również alkomatem trzeźwość kierowców. Jeden z nich, pan Andrzej, powiedział naszemu radiu po kontroli, że jest wypoczęty i gotowy do podróży:

Policjanci skontrolowali dziś również autobus z uczniami z SP nr 10 w Zielonej Górze. Nam udało się porozmawiać z jednym z opiekunów wycieczki, panią Anną:

Stały Punkt Kontroli Autobusów na pętli przy ulicy Wrocławskiej jest czynny codziennie od 6.30 do 9.00. Aby z niego skorzystać, wystarczy zadzwonić pod numer 997, najpóźniej 2 dni przed wycieczką.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku