°C

Radni komentują umorzenie afery ZZUM

fot. Janusz Życzkowski

Mobbingu nie było, a rozliczenia finansowe były w porządku. Takie wnioski płyną z postanowienia prokuratorskiego po śledztwie w sprawie niegospodarności i mobbingu w miejskiej spółce ZZUM, które zaprezentowaliśmy wczoraj. Dziś sprawę komentują zielonogórscy radni.

W ocenie radnego Jacka Budzińskiego z PiS jest to trochę dziwna decyzja prokuratury.

– Dobrze, iż stwierdzono, że atak na byłą księgową był bezpodstawny, a z drugiej strony postanowienie chroni szefów spółek – zauważa Budziński:

Z kolei Marcin Pabierowski z Koalicji Obywatelskiej podkreśla, że decyzja prokuratury zamyka sprawę, chociaż postanowienie nie jest jeszcze prawomocne:

Przypomnijmy, że prokuratora zielonogórska prowadziła sprawę blisko rok. Śledztwo rozpoczęło się po tragicznej śmierci księgowej z zielonogórskiej Palmiarni.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.