°C

Na uniwersytecie zdobędziesz tytuł MBA

fot. Daniel Sawicki
 

Posiadasz wyższe wykształcenie i chcesz zdobyć tytuł Master of Business Administration? Nie musisz już jechać do większych ośrodków. Uniwersytet Zielonogórski podpisał dziś umowę z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów o współpracy dotyczącej realizacji Programu Executive MBA w Zielonej Górze.

Zdobycie tytułu MBA był dotąd w Zielonej Górze niemożliwe. Chętni musieli wyjeżdżać na uczelnie do Poznania, Wrocławia lub innych ośrodków. Teraz program będzie realizowany na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UZ.

Prof. Piotr Kułyk, Dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania podkreśla, że uczelnia cały czas stara się poszerzać swoją ofertę:

Weronika Abracewicz, studentka logistyki jest zainteresowana kształceniem po zakończeniu studiów. Studia MBA umożliwią jej dalszą edukację:

Zajęcia od przyszłego semestru będą prowadzone w języku polskim, a większość kadry naukowej będzie pochodziła spoza uniwersytetu zielonogórskiego.

 

 

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku