°C

Na uniwersytecie zdobędziesz tytuł MBA

fot. Daniel Sawicki

Posiadasz wyższe wykształcenie i chcesz zdobyć tytuł Master of Business Administration? Nie musisz już jechać do większych ośrodków. Uniwersytet Zielonogórski podpisał dziś umowę z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów o współpracy dotyczącej realizacji Programu Executive MBA w Zielonej Górze.

Zdobycie tytułu MBA był dotąd w Zielonej Górze niemożliwe. Chętni musieli wyjeżdżać na uczelnie do Poznania, Wrocławia lub innych ośrodków. Teraz program będzie realizowany na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UZ.

Prof. Piotr Kułyk, Dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania podkreśla, że uczelnia cały czas stara się poszerzać swoją ofertę:

Weronika Abracewicz, studentka logistyki jest zainteresowana kształceniem po zakończeniu studiów. Studia MBA umożliwią jej dalszą edukację:

Zajęcia od przyszłego semestru będą prowadzone w języku polskim, a większość kadry naukowej będzie pochodziła spoza uniwersytetu zielonogórskiego.

 

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.