°C

Elektromobilne rewolucje na uniwersytecie

fot. Daniel Sawicki

Czym jest elektromobilność? Jak rozwój nowych technologii wpływa na nasze życie i w jakim kierunku następuje rozwój nowoczesnych technologii elektrotechnicznej. O tym mówiono dziś na Uniwersytecie Zielonogórskim podczas „Elektromobilnych rewolucji”.

Organizatorem wydarzenia był UZ oraz firma Ekoenergetyka Polska z Zielonej Góry specjalizująca się w budowie nowoczesnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Krzysztof Burda menager ds. marketingu w firmie Ekoenergetyka Polska przypomina, że dziś elektromobilność jest już codziennością:

– Studenci, którzy wzięli udział w warsztatach mogli zapoznać się z ofertą firmy oraz wziąć udział w konkursie na nową nazwę stacji ładowania – mówi specjalista HR Klaudia Oświęcimska:

Ewelina Miłoszewska jest studentką na Uniwersytecie Zielonogórskim. Przyszła na spotkanie, ponieważ już teraz rozgląda się za ciekawą pracą w przyszłości:

W ramach warsztatów studenci mogli obejrzeć auta elektryczne, a nawet poprowadzić pojazd.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.