°C

Spacerek? Nic z tych rzeczy. Komentarze po meczu Falubaz-Motor

fot. PAP/Lech Muszyński

Świetny i momentami dramatyczny mecz obejrzeli kibice żużlowców Stelmetu Falubazu Zielona Góra z Motorem Lublin. Zielonogórzanie pokonali beniaminka rozgrywek - ekipę Motoru Lublin 54:36.

Łatwo jednak nie było. Falubaz źle wszedł w mecz. Po 3. wyścigach gospodarze niespodziewanie przegrywali 6:12. Do tego fatalny upadek zaliczył Patryk Dudek. Lider Falubazu uderzył w bandę i długo nie podnosił się z toru. Na szczęście Dudkowi nic się nie stało, ale po wypadku nasz żużlowiec był mocno poobijany:

Jeszcze na półmetku spotkania był remis 24:24. Druga część zawodów to już jednak dominacja zielonogórzan i 18-punktowa wygrana, która ucieszyła menedżera Falubazu Adama Skórnickiego:

Żużlowcy Falubazu spodziewali się trudnej przeprawy. Mówi kapitan Falubazu Piotr Protasiewicz:

W ekipie Motoru świetnie radził sobie Paweł Miesiąc.  – Szkoda, że w drugiej części rywal nam odjechał – mówił Miesiąc:

Przed żużlowcami przerwa. Falubaz kolejny mecz rozegra 26 maja. Zielonogórzanie pojadą na wyjeździe przeciwko mistrzom Polski – Unii Leszno. 

Maciej Noskowicz

Maciej Noskowicz
e-mail:
m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.