°C

Tragiczny bilans majówki: 6 wypadków, 3 ofiary

fot. Lubuska Policja

W Lubuskiem w czasie długiego majowego weekendu doszło do 6 wypadków drogowych, w których zginęły 3 osoby, a 5 zostało rannych. Lubuscy policjanci zatrzymali 46 pijanych kierowców i 2 osoby, które wsiadły za kierownicę będąc pod działaniem narkotyków.

Działania policji trwały od wtorku do wczorajszego wieczora. Ostatni tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w niedzielę w nocy na drodze krajowej nr 22 w okolicy podgorzowskich Różanek. 48-letni kierujący osobową toyotą jadąc w kierunku Strzelec Krajeńskich, zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył czołowo w ciężarówkę marki Volvo. Kierowca osobówki zginął na miejscu. Policjanci wspólnie z prokuraturą wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznych zdarzeń.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.