°C

„Galant Race 2018”

Fot.: Piotr Kuśnierz
 

Ciężko chory Marcin potrzebuje pomocy. 17 marca bieg charytatywny „Galant Race”.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie walczącego z nowotworem Marcina Galanta. O zmagającym się z chorobą zielonogórzaninie mówi Maciej Adamczak, współorganizator wydarzenia.

 

 

Bieg główny rozpocznie się o 12:00. Start i meta w Parku Braniborskim. Do pokonania nieco ponad 7 kilometrów. Będą również biegi dla dzieci. O trasie mówi Karolina Michalczak, ze Stowarzyszenia „Zielona Góro Zacznij Biegać”.

 

 

Atrakcje przygotuje również Stelmet ENEA BC Zielona Góra. Najprawdopodobniej na imprezie pojawią się koszykarze oraz cheerleaderki mistrzów Polski. A to nie wszystko. Mówi Katarzyna Marciniak, dyrektor marketingu w zielonogórskim klubie.

 

 

Do biegu głównego można się jeszcze zapisać TU. Zostało jeszcze ponad 200 wolnych miejsc. Organizatorami „Galant Race” są: Stowarzyszenie „Zielona Góro Zacznij Biegać”, Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych oraz Klub Kibica Zastal.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka