°C

Wydział Lekarski UZ zaprasza na Dzień Otwarty

Fot. www.pixabay.com

Czego uczą się przyszli lekarze i pielęgniarki? Jak wyglądają zajęcia z anatomii i co wspólnego ma medycyna z kosmosem? Tego wszystkiego będzie się można dowiedzieć w trakcie Dnia Otwartego na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Jak zaznacza Ewa Sapeńko, rzeczniczka zielonogórskiej uczelni, na wydziale kształcą się nie tylko przyszli lekarze, ale także pielęgniarki, ratownicy medyczni czy wuefiści.

– Program Dnia Otwartego jest więc bardzo bogaty – dodaje:

 

Ewa Sapeńko przypomina, że Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu to jeden z najbardziej obleganych wydziałów na zielonogórskiej uczelni.

– Na samym tylko kierunku lekarskim mieliśmy w ubiegłym roku 40 chętnych na jedno miejsce – podkreśla rzeczniczka UZ:

 

Dzień Otwarty na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego odbędzie się jutro między godz. 10.00 a 15.00. Szczegółowy program imprezy, wraz z godzinami i miejscem poszczególnych warsztatów, można znaleźć na stronie internetowej uczelni: www.uz.zgora.pl

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.