°C

Falubaz kontra Carina czyli rusza wiosna w 4 lidze

fot. Jakub Lesiński

W sobotę na stadionie przy Sulechowskiej Falubaz Gran-Bud Zielona Góra zagra z Cariną Gubin pierwszy mecz w rundzie wiosennej 4 ligi. Jest faworytem, a jego zawodnicy w tygodniu mówili nam, że są gotowi do gry i do awansu do 3 ligi.

W I wiosennej kolejce jednak Falubaz nie będzie miał łatwego zadana. Naprzeciwko stanie bowiem zespół Cariny Gubin.

To zespół, który miał bardzo dobrą jesień, jest 4 w tabeli, a jego trener – Jarosław Miś – znakomicie gra piłkarzy Falubaz, bo wielu z nich w przeszłości trenował. 

Miś ma w porównaniu z jesienią kilka zmian w składzie. Po kontuzjach i odejściu części graczy Carina zatrudniła doświadczonych i znanych w regionie pomocników Mateusza Hałambca, Dominika Skrzyńskiego, a także strzelca Igora Nahornego, którym przed sezonem interesował się Falubaz. 

-Falubaz jest jedną nogą w III lidze, my chcemy się utrzymać budując jednocześnie zespół na kolejne lata, ale będzie dobry mecz, bo sparingi pokazały naszą dobrą dyspozycję – mówi Miś.

Mecz o 15:00 na stadionie MOSiRu. 

Jedna odpowiedź do “Falubaz kontra Carina czyli rusza wiosna w 4 lidze”

  1. Jak miło znów usłyszeć trenera Misia. Fachowość, wysoka kultura, wręcz radiowy tembr głosu. Bardzo go brakuje w Falubazie. Z nostalgią wspominam wywiady pana Jacka z trenerem Misiem. Panie Jacku, proszę o więcej 🙂

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.