°C

80. wystawców zaprezentuje się w Drzonkowie

fot. Daniel Sawicki

Ponad 80. wystawców pokaże swoje wyroby i usługi podczas tegorocznych Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które już w najbliższy piątek rozpoczną się w hali drzonkowskiego Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Impreza potrwa do niedzieli. Jak zapowiada Beata Tojza, prezes Lubuskiego Centrum Targowego, mimo dobrej koniunktury rynkowej, firmy chcą pokazywać się na takich imprezach:

Jednym z partnerów targów jest Lubuska Izba Budownictwa. Jej prezes Zenon Bambrowicz przypomina, że izba gości na imprezie niemal od samego początku:

Na targach zaprezentuje się Uniwersytet Zielonogórski. Prof. UZ dr inż. Andrzej Pieczyński zaznacza, że na stoisku zostaną m.in. pokazane osiągnięcia budowlane absolwentów uczelni:

Początek targów w każdy dzień o godz. 10.00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.