°C

Łzy szczęścia pani Basi

fot. Janusz Życzkowski
 

Były łzy wzruszenia i niekończące się podziękowania. Pani Basia otrzymała pomoc ze zbiórki przeprowadzonej przez Stowarzyszenie ROTA Rzeczypospolitej. Sytuacja materialna samotnej zielonogórzanki jest bardzo trudna. Dzięki środkom zebranym w internecie udało się spłacić jej zadłużenie oraz wesprzeć finansowo na święta.

Jak zareagowała na pomoc, niespodziewająca się niczego pani Basia?

Zbiórkę zorganizowały Marta Napieralska, Beata Pachnik oraz Aldona Dajworska ze Stowarzyszenia ROTA Rzeczypospolitej, które w rozmowie z nami przypomniały okoliczności rozpoczęcia akcji:

Łącznie na pomoc pani Basi zebrano ponad 4 tysiące złotych. Stowarzyszenie ROTA rozpoczyna kolejne zbiórki na rzecz potrzebujących zielonogórzan. Sukcesem zakończyła się akcja na rzecz pana Andrzeja z Kiełpina, o której informowaliśmy na naszej antenie. Wkrótce rozpocznie się zbiórka dla potrzebującej pani Marii z ulicy Wandy.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku