°C

Nesterowicz ostro o działaniach prezydenta ws. ZZUM

Fot.: Janusz Życzkowski
 

Tomasz Nesterowicz krytycznie o nadzwyczajnej sesji Rady Miasta. Przypomnijmy, wczoraj w ratuszu radni dyskutowali o aferze w ZZUM.

W ocenie przedstawiciela SLD, podczas dyskusji z udziałem radnych, prezydenta i władz spółki, brakowało konkretów i odpowiedzi.

Tomasz Nesterowicz uważa, że jeśli zarzuty dotyczące defraudacji pieniędzy i mobbingu w ZZUM się potwierdzą, ze swojego stanowiska powinien zrezygnować prezydent Janusz Kubicki:

 

 

Radny SLD skrytykował również prezydenta Zielonej Góry, za spóźnioną reakcję na samobójstwo głównej księgowej ZZUM. Przypomnijmy, kobieta opisała w liście pożegnalnym nieprawidłowości w spółce:

 

 

Teraz kontrolę w Zielonogórskich Zakładach Usług Miejskich ma przeprowadzić komisja rewizyjna. Dodajmy, że prokuratura prowadzi dwa postępowania w tej sprawie. Jedno dotyczy samobójstwa księgowej, a drugie ewentualnych nieprawidłowości finansowych w ZZUM.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku