°C

Uroczyste otwarcie nowej siedziby Amazonek

fot. Aleksandra Ferenc
 

Zielonogórskie Amazonki już oficjalnie w nowej siedzibie – przy ul. Waryńskiego 1a. Podczas czwartkowego spotkania miało miejsce uroczyste przecięcie wstęgi oraz poświęcenie pomieszczeń.

Co prawda przeprowadzka odbyła się już w marcu, jednak miejsce trzeba było doposażyć.

Stwarza ono nowe możliwości działania – mówi prezes stowarzyszenia Anna Czyż:

 

 

Jak dodaje, stowarzyszenie jest dla osób, które nie chcą być same w chorobie:

 

 

Miasto od dawna poszukiwało siedziby przyjaznej dla Amazonek, szczególnie tych starszych, które mają problemy z poruszaniem się, a chciałyby uczestniczyć we wszystkich oferowanych zajęciach – mówi Wioleta Haręźlak – zastępca prezydenta Zielonej Góry ds. społecznych:

 

 

Dyżury w siedzibie odbywają się, bez względu na wakacje, od poniedziałku do piątku w godz. 11-13.00. Spotkania ze specjalistami – co czwartek o godz. 16.00 – wyłączając przerwę wakacyjną.

 

W przyszłym roku Zielonogórskie Stowarzyszenie Amazonek będzie obchodzić 25-lecie istnienia.

 Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku