°C

Czy kolejki na poczcie muszą być tak długie? [INTERWENCJA]

Poczta Polska
 

O długich kolejkach w jednej  z zielonogórskich placówek pocztowych  poinformowała  nas słuchaczka.

Poprosiła  jednocześnie o interwencję w tej sprawie:

Z pytaniem o powód tak długich kolejek i ewentualne rozwiązanie problemu  zwróciliśmy się w programie Poczta Głosowa Ekstra do Michała Kuścińskiego, dyrektora regionu sieci Poczty Polskiej w Gorzowie Wlkp. Niestety  odpowiedź  nie była zbyt  satysfakcjonująca:

Obiecujemy, że sprawy tak nie zostawimy, dlatego prosimy Państwa o komentarze w tej sprawie za pośrednictwem Poczty Głosowej . Numer to 661 971 971. Można tu zgłaszać prośby o interwencje w różnych sprawach, zaproszenia na wydarzenia kulturalne i społeczne oraz inne komentarze do miejskich wydarzeń.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku