°C

Konkurs na kartkę świąteczną w Centrum Przyrodniczym

CP
 

Jeszcze tylko do  końca tygodnia do 12 grudnia można wziąć udział w konkursie „Kartka Świąteczna" organizowanym już po raz kolejny przez   Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 3-14 lat. Przy dużej ilości  zgłoszeń  zastaną utworzone kategorie wiekowe. Zadaniem uczestników jest przygotowanie kartki świątecznej. Technika jest dowolna, tłumaczy Krystyna Walińska kierownik Centrum:

Prace można składać do piątku, w godz. 8.00-17.00 oraz w sobotę i niedzielę, w godz. 10.00-17.00.

 To już trzecia edycja konkursu. W poprzednich latach podobnie jak w tym roku wybór techniki wykonania  był nieograniczony, podkreśla Krystyna Walińska:

Uroczysta gala rozpocznie się o godz. 16.00.  

Dodajmy, że prace konkursowe stają się własnością organizatora i zostaną przekazane na cele charytatywne.

Poniżej zdjęcia  prac z poprzednich edycji:

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku