°C

Złoto Skierki i nie tylko: zielonogórscy i gorzowscy pływacy po Mistrzostwach Polski

redakcja gorzowska
 

Przedstawiciele TP Zielona Góra i MKP Słowianka Gorzów startowali w Bydgoszczy w Mistrzostwach Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 letnich.

12 medali zdobyli zawodnicy Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra. Jak mówi trener klubu Jacek Miciul krążków byłoby więcej, ale na przeszkodzie stanęły problemu zdrowotne u niektórych zawodników. Najlepiej z zawodników zielonogórskich poradził sobie Jakub Skierka, który zdobył złoto w kategorii młodzieżowców na dystansie 100 i 200 m, a także brąz na 50 m stylem grzbietowym.

W mistrzostwach Polski seniorów, młodzieżowców i juniorów 17-18 letnich wystartowało trzech pływaków MKP Słowianka Gorzów. Wszyscy w swoich najlepszych występach wchodzili do finałów C, czyli byli klasyfikowani w trzeciej dziesiątce. Z takich wyników zadowolony jest trener Artur Łopaciński:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku