°C

Delikatesy z regionalnymi produktami

fot. Bartosz Schaefer
 

Na mapie Zielonej Góry pojawiło się nowe miejsce sprzedaży produktów regionalnych.

Dziś w zabytkowym lokalu przy ulicy Grottgera 1 w Zielonej Górze Otwarte zostały ,,Delikatesy małych producentów”. W tym samym miejscu w okresie międzywojennym mieścił się sklep rzeźnika. Od dziś można zakupić w tym miejscu mięsne produkty wytwarzane przez małe lubuskie i rodzinne firmy.
– Na półkach pojawiły się między innymi takie produkty jak lokalne delikatesy, oleje, słodycze, soki i sery – mówi Jarosław Szlachetko, współwłaściciel ,,Delikatesów małych producentów”:

– Idea wspierana jest przez Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze – mówi dyrektor tej instytucji Jacek Urbański:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku