°C

Poczta Głosowa Ekstra: po co nam maseczka ?

screen: MZK Zielona Góra
 

Zielonogórzanie nadal lekceważą sobie wymóg noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych,  szczególnie jest to widoczne w autobusach MZK.

 Z apelem o interwencję w tej sprawie zwróciła się do nas za pośrednictwem poczty głosowej zbulwersowana słuchaczka:

 Profesor Maria Gańczak,  epidemiolog i specjalista chorób zakaźnych, kierownik katedry chorób zakaźnych UZ wyjaśniała w programie Poczta Głosowa Ekstra, że konieczność noszenia maseczek  wynika z tego, iż one rzeczywiście chronią nas przed zakażeniem:

 Skuteczność  maseczek zależy  jednak   od ich rodzaju :

 Przypominamy:  numer poczty głosowej RZG  to 661 971 971. Możecie tu państwo zgłaszać prośby o interwencje w różnych sprawach, zaproszenia na wydarzenia kulturalne i społeczne oraz komentarze do miejskich wydarzeń.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku