°C

Rysunki sercem malowane. #Murem Za Polskim Mundurem

fot. archiwum
 

72 prace plastyczne dla naszych żołnierzy i przedstawicieli pozostałych służb strzegących polskiej granicy wykonali uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Zielonej Górze. Prace zostaną teraz zapakowane i wysłane do jednostek stacjonujących przy granicy z Białorusią.

Jak mówi Dorota Bojar, katechetka z Zespołu Edukacyjnego nr 2 dzieci bardzo chętnie wzięły udział w akcji MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM:

Tomasz Chmielarczyk, dyr zespołu edukacyjnego nr 2 w Zielonej Górze zaznaczył, że dzieci zawsze bardzo chętnie angażują się w podobne akcje:

Uczniowie najmłodszych klas chcą poprzez swoje rysunki dodać naszym żołnierzom otuchy:

Przypomnijmy, że nad granicę z Białorusią wyjechało w ostatnim czasie wielu lubuskich funkcjonariuszy wojska polskiego oraz policji i straży granicznej.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku