°C

Dzielna Ania wraca do zdrowia [ZDJĘCIA]

fot.: archiwum rodzinne
 

Półtoraroczna Ania Orłowska z Zielonej Góry dzielnie walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni. Minęły prawie dwa miesiące od podania chorej na SMA zielonogórzance najdroższego leku świata. Przypomnijmy, Zolgensma kosztowała 9,5 mln złotych. Pieniądze udało się zebrać dzięki licznym zbiórkom.

Ania systematycznie robi postępy, zarówno podczas zajęć rehabilitacjnych jak i w codziennym życiu. Mówi tata zielonogórzanki, Michał Orłowski:

Michał i Joanna Orłowscy  robią wszystko, żeby ich córka była w przyszłości samodzielna. Marzeniem całej rodziny jest to, aby Ania nauczyła się chodzić:

Anię można wspomóc np. poprzez przeznaczenie 1% swojego podatku. Dane są dostępne m.in. na stronie siepomaga.pl/ania.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku