°C

Poszukiwany sprawca rozboju w Zielonej Górze!

KMP
 

Zielonogórska Policja poszukuje mężczyzny podejrzewanego o kradzież rozbójniczą w sklepie Biedronka przy ulicy Podgórnej 43.

 Do zdarzenia doszło  9 listopada tego roku. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Zielonej Górze.  

Sprawca po dokonaniu kradzieży uderzył pracownika ochrony w głowę po czym uciekł ze sklepu.
Na szczęście dzięki sklepowemu monitoringowi udało się ustalić podejrzanego mężczyznę. Policja postanowiła upublicznić jego wizerunek.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40, telefon 47 7952146, 47 7952150 lub dyżurny (całodobowo) 47 7952411.

Poszukiwany sprawca rozboju w Zielonej Górze! - Radio Zielona Góra 97,1FM

Poszukiwany sprawca rozboju w Zielonej Górze! - Radio Zielona Góra 97,1FM

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.



Skomentuj na Facebooku



Polub naszą stronę na Facebooku