°C

Poczta Głosowa Ekstra: awaria sygnalizatora czasowego świateł

fot.Pixabay
 

Nasz słuchacz poprosił nas o interwencje w sprawie nie działającego sygnalizatora czasowego świateł na skrzyżowaniu ulic Ułańskiej i Bohaterów Westerplatte.

Sprawę zgłosił za pośrednictwem poczty głosowej:

Krzysztof Staniszewski, zastępca dyrektora Departamentu Zarządzania Drogami w magistracie w programie Poczta Głosowa Ekstra obiecał, że awaria zegara  zostanie usunięta w najbliższym czasie :  

Krzysztof Staniszewski zachęca mieszkańców do zgłaszania wszelkich spraw związanych z użytkowaniem dróg w mieście bezpośrednio do Departamentu Zarządzania Drogami czy to mailowo  czy też telefonicznie.

 Przypominamy:  numer poczty głosowej RZG  to 661 971 971. Możecie tu państwo zgłaszać prośby o interwencje w różnych sprawach, zaproszenia na wydarzenia kulturalne i społeczne oraz komentarze do miejskich wydarzeń.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku