°C

E. Fedko o pieniądzach na promocję województwa lubuskiego

Fot. Radio Zachód
 

Około 27 milionów złotych chce przeznaczyć na promocję w przyszłym roku Zarząd Województwa Lubuskiego. W planach jest m.in. wyjazd na misję gospodarczą do Dubaju na targi Expo 2020. Na ten cel marszałek chce przeznaczyć 1,5 mln zł.

Dziś w „Rozmowie po 9” Edward Fedko, radny Sejmiku Województwa Lubuskiego z klubu Samorządowe Lubuskie, powiedział, że ma nadzieję, iż władze regionu mają już gotową koncepcję dotyczącą wyjazdu na targi:

Przypomnijmy, wczoraj podczas konferencji Zarządu Województwa Lubuskiego dotyczącej przyszłorocznego budżetu pojawił się prezydent Zielonej Góry, który wręczył marszałek Elżbiecie Polak palmę. Więcej informacji o tej wizycie znajdziecie na naszej stronie www.rzg.pl.

Edward Fedko, radny wojewódzki (Samorządowe Lubuskie)


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku