°C

Start prac na Zjednoczenia w styczniu, a nie w grudniu

fot. M. Czechowska
 

Miały być w grudniu, ale zaczną się na początku stycznia. Mowa o pierwszych pracach na wiadukcie na ul. Zjednoczenia. Remontowany będzie wiadukt wschodni, czyli ten jadąc od miasta w stronę ul. Energetyków.

Wykonawca został wybrany, w ciągu 14 dni od podpisania umowy przekazujemy plac budowy – mówi Krzysztof Staniszewski, zastępca dyrektora Departamentu Zarządzania Drogami w magistracie:

Plan remontowy obejmuje m.in. prace rozbiórkowe, przebudowę nawierzchni chodników i jezdni oraz budowę ciągów rowerowych:

Remont wiaduktu na ul. Zjednoczenia będzie kosztował 12 milionów 700 tysięcy złotych. Wykonawca – firma PBW Inżynieria z Wrocławia jest też odpowiedzialna za prace na moście w Cigacicach.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku