°C

Nasza piłka: K.Krępa – co z tą Lechią; Zorza, Chynowianka po jesieni

fot. Jacek Białogłowy
 

Mnóstwo o zielonogórskiej piłki nożnej dziś w magazynie Nasza piłka. Rozmawiamy o jesieni Lechii Zielona Góra oraz o zielonogórskiej klasie okręgowej zwłaszcza Zorzy Ochla i Chynowiance ZG. Poza tym młoda Lechia U17 i efekty akcji Liga okręgowa gra dla Nicoli.

W I części właściciel Lechii ZG Karol Krępa ocenia jesień naszego 3-ligowca i mówi, jak może wyglądać najbliższa przyszłość drużyny i klubu.

Druga część to już okręgówka i sprawy Zorzy Ochla i Chynowianki ZG. Ale też Odry Bytom – lidera ligi.

Jeśli chodzi o Zorzę to m.in. trener Michał Grzelczyk opowiada, dlaczego runda była trudna dla jego ekipy.

Chynowianka to trener Maciej Wysocki, który – po słabej rundzie – odchodzi z klubu. Poza tym Paweł Maliszewski – poprzedni szkoleniowiec Chynowianki, który teraz trenuje Błękitnych Ołobok, którzy pokonali Chynowiankę w ostatniej kolejce.

Z Remigiuszem Chyłą – trenerem Lechii U17 rozmawiamy o przegranej walce o CLJ.

Na koniec Damian Perwiński mówi, ile udało się zebrać w akcji charytatywnej zorganizowanej przez niego w minioną sobotę na 8 stadionach okręgówki.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku