°C

Wysoka forma Tomasza Jakimczuka

start zg
 

W Gdańsku odbył się II turniej Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym. W imprezie wystąpiło siedmiu zawodników Startu Zielona Góra.

Zwycięzcami w swoich klasach zostali: paraolimpijczyk Tomasz Jakimczuk w klasie 1-3, oraz członek kadry narodowej Igor Misztal w klasie 10-ej. Na 3-4 miejscu uplasowali się Hubert Morusiewicz (klasa 10) oraz Tomasz Mika (klasa 6). Utytułowany Piotr Grudzień (klasa 8) zakończył turniej na 3-4 miejscu (nie mógł uczestniczyć w dalszych meczach). O ostatnich tegorocznych występach mówi Tomasz Jakimczuk – medalista Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio, a także zawodnik IV ligowego zespołu Żagańskiego Stowarzyszenia Tenisa Stołowego:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku