°C

W BWA bez zmian

fot: Krzysztof Filmanowicz
 

Zielonogórskim BWA nadal będzie kierował Wojciech Kozłowski. Prezydent Kubicki powołał dotychczasowego dyrektora instytucji na kolejnych siedem lat.

Nowy, stary dyrektor nie kryje radości –  bo jak mówi – ostatnie 23 lata pokazały, że spełnił się w tej roli, a przy okazji udało się uczynić BWA , miejscem bardziej widzialnym w skali kraju, w którym dzieją się rzeczy interesujące. Zyskuje na tym także Zielona Góra, dodaje:

 To jest ściśle związane z duchem miejsca, które zawsze było istotne dla sztuk wizualnych podkreśla Wojciech Kozłowski:

Wojciech Kozłowski zamierza wraz ze swoim zespołem kontynuować dotychczasowy nurt. BWA od lat jest otwarte na różne formy sztuki takie jak malarstwo, film, muzyka, performance, sztuki wizualne:

Wojciechowi Kozłowskiemu trudno sobie w tej chwili wyobrazić siebie w innym miejscu niż zielonogórskie BWA:

 Wojciech Kozłowski pełni tę funkcję od 1998 roku .

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku