°C

Handlowcy apelują o noszenie maseczek

Fot. Envato
 

Wybierasz się do nas na zakupy - załóż maseczkę! Z takim apelem do klientów występuje firma zarządzająca największą galerią handlową w Zielonej Górze.

Jak mówi Anna Łukasiewicz z Focus Mall Zielona Góra, w ostatnim czasie na terenie galerii można zauważyć bardzo wiele osób ignorujących obowiązek zasłaniania ust i nosa. Jej zdaniem, może doprowadzić do jeszcze większego wzrostu zachorowań i kolejnego lockdownu, co oznaczać też będzie zamknięcie sklepów.

– Dlatego raz jeszcze apelujemy o zakładanie maseczek, bo przed nami bardzo intensywny czas przedświątecznych zakupów – podkreśla Łukasiewicz:

Anna Łukasiewicz zaznacza, że o obowiązku zasłaniania ust i nosa na terenie galerii handlowej przypominają nie tylko pracownicy ochrony, lecz coraz częściej także policjanci, którzy za brak założonej maseczki mogą wystawić mandat:

A jak klienci zielonogórskiego Focus Mall tłumaczą się z braku założonej maseczki?

Dodajmy, że dziś w całej Polsce ponownie odnotowano ponad 24 tys. nowych przypadków zachorowania na koronawirusa – ponad 600 z nich to pacjenci z województwa lubuskiego.

 

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku