°C

Aldemed SKM Zastal bez energii i z wysoką porażką

fot. Jacek BIałogłowy
 

Aldemed SKM Zastal Zielona Góra przegrywa u siebie w II lidze z Sudetami Jelenia Góra. Zespół Dawida Mazura tylko na początku meczu walczył, od 6 minuty dominowali już goście i wygrali 86-51.

Jeszcze w 5 minucie był remis 9-9, a do końca I kwarty SKM Zastal zdobył jeszcze tylko 2 punkty, a rywal aż 13! Po 10 minutach było 11-22 na niekorzyść gospodarzy.

W II kwarcie nic się nie zmieniło, a do przerwy goście prowadzili już 50-25.

Trochę energii wstąpiło w młodych Zastalowców po przerwie – zeszli na 18 punktów straty, 36-54. Energia znów jednak wyparowała z ludzi Dawida Mazura i rywal spokojnie znów zwiększył przewagę, a wygrał mecz 35 punktami.

Trener Dawid Mazur:

Krótko o meczu gracz Zastalu – Jakub Kunc:

Więcej o meczu w czwartek o 12:30 w Rzucie za trzy na 97.1 fm.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku