Aldemed SKM Zastal bez energii i z wysoką porażką

Aldemed SKM Zastal Zielona Góra przegrywa u siebie w II lidze z Sudetami Jelenia Góra. Zespół Dawida Mazura tylko na początku meczu walczył, od 6 minuty dominowali już goście i wygrali 86-51.

Jeszcze w 5 minucie był remis 9-9, a do końca I kwarty SKM Zastal zdobył jeszcze tylko 2 punkty, a rywal aż 13! Po 10 minutach było 11-22 na niekorzyść gospodarzy.

W II kwarcie nic się nie zmieniło, a do przerwy goście prowadzili już 50-25.

Trochę energii wstąpiło w młodych Zastalowców po przerwie – zeszli na 18 punktów straty, 36-54. Energia znów jednak wyparowała z ludzi Dawida Mazura i rywal spokojnie znów zwiększył przewagę, a wygrał mecz 35 punktami.