°C

Ukradzione buty były… za duże. Złodziej wrócił po mniejsze i został zatrzymany

Fot. KMP w Gorzowie Wlkp.
 

Policjanci z Nowej Soli zatrzymali 60-latka, który próbował ukraść parę butów w jednym ze sklepów. Okazało się, że przyszedł tam w butach skradzionych w tym samym miejscu tydzień wcześniej. Wrócił, gdyż okazały się za duże – poinformowała we wtorek Justyna Sęczkowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

„Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Nowosolanin za swoje zachowanie odpowie przed sądem”

– dodała policjantka.

W zeszłym tygodniu policjanci z Nowej Soli otrzymali zgłoszenie o kradzieży obuwia w jednym ze sklepów. Funkcjonariusze pojechali na miejsce i ustalili, że 60-latek próbował ukraść buty, ponieważ te, które miał na nogach – skradzione w tym samym sklepie kilka dni wcześniej – są za duże.

Mężczyzna upatrzył sobie buty w dobrym rozmiarze. Chciał zostawić w sklepie skradzione wcześniej i wyjść w nowych, oczywiście kolejny raz bez płacenia. Jego plan jednak nie wypalił, gdyż tym razem został przyłapany przez obsługę sklepu.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku