°C

Żelengowski startował na Węgrzech i Słowacji

źródło: materiały klubowe
 

Tenisista stołowy ZKS-u Palmiarni Zielona Góra Mateusz Żelengowski brał udział w zawodach WTT Youth Contender na Węgrzech i Słowacji.

Na Węgrzech Żelengowski, mimo dobrych dwóch spotkań, nie wyszedł z grupy eliminacyjnej, startując z zawodnikami poniżej 19 roku życia. Lepiej poszło mu na Słowacji także w kategorii U-19 (startował też w U-17), gdzie tuż po wyjściu w grupy pokonał Czecha Ondreja Kvetona 3-2, z kolei w kolejnej rundzie takim samym wynikiem uległ innemu Czechowi Adamowi Stalzerowi. Jak sam mówi, jest zadowolony z występów za granicą. 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku