°C

II liga futsalu: kolejna wygrana zielonogórskich akademików

Marek Staniszewski
 

W II lidze futsalu - druga wygrana EKO-POL AZS UZ. Zielonogórzanie wygrali we własnej hali z AZS AWF Wrocław 4:3.

Już w 17 sekundzie prowadzenie dla gospodarzy zdobył Patryk Jaśkiewicz, ale w 2 minucie wyrównał Oleh Vlasik. Wynik do przerwy ustalił Maksymilian Chmielnik (10 minuta) i zielonogórzanie prowadzili 2:1. Po zmianie stron w 36 minucie trafił Kacper Ryś. Zielonogórscy akademicy mieli dwubramkową zaliczkę, ale wrocławianie nie rezygnowali, bo w 37 minucie gola zdobył Marek Konieczny. Riposta gospodarzy była natychmiastowa, bo do bramki gości trafił Rafał Gronostaj. Wrocławianie rzucili na szalę wszystkie siły i w 39 minucie znów trafił Vlasik, ale na kolejne gole zabrakło już czasu:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku