II liga futsalu: kolejna wygrana zielonogórskich akademików

Marek Staniszewski

W II lidze futsalu - druga wygrana EKO-POL AZS UZ. Zielonogórzanie wygrali we własnej hali z AZS AWF Wrocław 4:3.

Już w 17 sekundzie prowadzenie dla gospodarzy zdobył Patryk Jaśkiewicz, ale w 2 minucie wyrównał Oleh Vlasik. Wynik do przerwy ustalił Maksymilian Chmielnik (10 minuta) i zielonogórzanie prowadzili 2:1. Po zmianie stron w 36 minucie trafił Kacper Ryś. Zielonogórscy akademicy mieli dwubramkową zaliczkę, ale wrocławianie nie rezygnowali, bo w 37 minucie gola zdobył Marek Konieczny. Riposta gospodarzy była natychmiastowa, bo do bramki gości trafił Rafał Gronostaj. Wrocławianie rzucili na szalę wszystkie siły i w 39 minucie znów trafił Vlasik, ale na kolejne gole zabrakło już czasu: