°C

Rezerwy Lechii prowadziły grę, ale Korona wydarła remis

Marek Staniszewski
 

W lubuskiej JAKO IV lidze piłkarskiej spore emocje w Zielonej Górze, gdzie rezerwy Lechii zremisowały z Koroną Kożuchów 2:2.

Gospodarze już w 20 minucie po bramce Marcina Lisowskiego prowadzili 1:0, a dwukrotnie piłka po strzałach zawodników Lechii lądowała na słupkach. W 62 minucie Karol Haraś podwyższył na 2:0 i wydawało się, że kolejne ataki zielonogórzan zakończą się podwyższeniem wyniku. Końcówka meczu należała jednak do Korony, która w 87 minucie po strzale Mateusza Reusa zdobyła kontaktową bramkę, a w doliczonym czasie gry na 2:2 wyrównał Marcin Janik:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku