Rezerwy Lechii prowadziły grę, ale Korona wydarła remis

Marek Staniszewski

W lubuskiej JAKO IV lidze piłkarskiej spore emocje w Zielonej Górze, gdzie rezerwy Lechii zremisowały z Koroną Kożuchów 2:2.

Gospodarze już w 20 minucie po bramce Marcina Lisowskiego prowadzili 1:0, a dwukrotnie piłka po strzałach zawodników Lechii lądowała na słupkach. W 62 minucie Karol Haraś podwyższył na 2:0 i wydawało się, że kolejne ataki zielonogórzan zakończą się podwyższeniem wyniku. Końcówka meczu należała jednak do Korony, która w 87 minucie po strzale Mateusza Reusa zdobyła kontaktową bramkę, a w doliczonym czasie gry na 2:2 wyrównał Marcin Janik: