°C

Wręczono państwowe odznaczenia

fot: Krzysztof Filmanowicz
 

Podczas wojewódzkich obchodów Narodowego Święta Niepodległości wręczono państwowe odznaczenia. Wyróżnieni zostali między innymi żołnierze z lubuskich jednostek wojskowych.

Wojewoda lubuski Władysław Dajczak podkreśla, że dzisiejsza uroczystość jest doskonałą okazją aby podziękować tym, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo na co dzień:

Major Artur Pinkowski, rzecznik 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu, mówi, że 11 listopada jest także świętem żołnierzy, którzy tego dnia z dumą prezentują barwy narodowe. Jak dodaje, nie wszyscy dziś mogą brać udział w tych ważnych obchodach:

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku