°C

Studencie i doktorancie, jesteś mobilny? Wejdź na MOST

Fot. Uniwersytet Zielonogórski
 

31 października na Uniwersytecie Zielonogórskim podobnie jak w całej Polsce  rozpoczęła się rekrutacja do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST na semestr letni w roku akademickim 2021/2022.

Program Most umożliwia studentom przemieszczanie się w czasie studiów i  postudiowanie przez jeden lub dwa semestry  na innej uczelni niż uczelnia macierzysta, tłumaczy Ewa Sapeńko rzeczniczka Uniwersytetu Zielonogórskiego. Program istnieje już 15 lat.  Nasza uczelnia bierze w nim udział niemal od początku: 

 Jest jednak tylko jedno ograniczenie. Warunkiem koniecznym przyjęcia studenta do innej uczelni jest zaliczenie przez niego roku bądź semestru poprzedzającego okres studiów w danej uczelni, dodaje Ewa Sapeńko:

Zapisy do programu MOST potrwają do 30 listopada 2021 r. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 30 grudnia 2021 r.

 Elektroniczna rejestracja do programu MOST znajduje się na tej stronie.

 

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku