°C

Budżet Obywatelski startuje od Poniedziałku!

Urząd Miasta Zielona Góra
 

Rusza budżet obywatelski 2022. Nabór projektów rozpocznie się w poniedziałek.

Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje pomysły do 21 listopada. Ich wartość musi zmieścić się w kwocie od stu tysięcy do miliona złotych. 
– Cały budżet obywatelski odbywa się online na platformie zielonagora.konsultacjejst.pl – mówi Piotr Dubicki z magistratu:

Zdaniem zielonogórzan, z którymi dziś rozmawialiśmy dzięki budżetowi obywatelskiemu mieszkańcy mają istotny wpływ na inwestycje w mieście:

W sumie, w nowej edycji budżetu obywatelskiego do wydania jest sześć i pół miliona złotych z czego 20%, czyli milion trzysta tysięcy zostanie w dzielnicy Nowe Miasto. 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku