°C

Będzie mocno wiało! Ostrzeżenie I stopnia dla Lubuskiego

Grafika: Radio Zachód
 

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o silnym wietrze, który może występować w woj. lubuskim od czwartkowego wieczoru do godzin porannych w piątek.

Jak przekazano w komunikacie, w regionie prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 do 40 km/h, w porywach do 90 km/h, z kierunków zachodnich.

Zgodnie z ostrzeżeniem, zjawiska mogą występować od godz. 20 w czwartek do godz. 5 w piątek (5 listopada br.). Prawdopodobieństwo ich pojawiania się określono na 90 proc. Ostrzeżenie dotyczy wszystkich powiatów woj. lubuskiego.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku