°C

Zwycięstwo i porażka ZKS-u Palmiarni

foto: Krystian Machalica
 

Pierwszoligowi tenisiści stołowi ZKS-u Palmiarni Zielona Góra pokonali u siebie KS Darz Bór Karnieszewice 8-2, z kolei drugi zespół przegrał z Energą Manekin II Toruń 4-6. Oba mecze rozgrywane były równocześnie w Drzonkowie.

Pierwsza drużyna dzięki zwycięstwu nad zespołem z Karnieszewic umocniła się na prowadzeniu w grupie północnej i wciąż nie ma na koncie porażki.

Druga drużyna doznała natomiast piątej porażki w tym sezonie i cały czas czekają na pierwszą wygraną. W starciu z obecnym wiceliderem były szanse na zgarnięcie debiutanckich punktów.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku