°C

Rusza policyjna akcja „Znicz”

Fot. KWP
 

W południe startuje w Zielonej Górze akcja Znicz. Zmieni się organizacja ruchu na ul. Wrocławskiej w okolicach cmentarza. Obowiązywać będzie też ograniczenie prędkości do 30 kilometrów na godzinę. Porządku pilnować będą policjanci.

Kierowcy jadący od strony miasta powinni zwrócić uwagę na znaki i dodatkowy pas ruchu – mówi Mariusz Wąsowicz, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego zielonogórskiej policji:

Jadąc od miasta, czynne będą tylko prawoskręty. Parking uruchomiany zostanie, tak jak w poprzednich latach m.in. na stadionie żużlowym:

Kolejny parking zlokalizowany będzie na pętli autobusowej. Postój przy starej części cmentarza będzie możliwy tylko dla osób z kartami dla niepełnosprawnych oraz taksówek.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku