°C

Poczta Głosowa Ekstra: samowola budowlana przy ul. Kupieckiej?

Fot.: słuchaczka Małgorzata
 

Mieszkanka ulicy Kupieckiej za pośrednictwem poczty głosowej poinformowała RZG o samowoli budowlanej, której miała się dopuścić jej sąsiadka. Chodziło o elewacje budynku i komin.

Dziś tą sprawą zajęliśmy się w programie Poczta Głosowa Ekstra:

 Jeśli to rzeczywiście jest samowola budowlana właściciele lub zarządca mogą to zgłosić do nadzoru budowlanego, poinformował Artur Prządkiewicz, kierownik Zarządu Wspólnot Mieszkaniowych 1 i 2 w Zielonej Górze. Nadzór prawdopodobnie nakaże uzupełnić dokumentacje, dodał:

 Przypominamy:  numer poczty głosowej RZG  to 661 971 971. Możecie tu państwo zgłaszać prośby o interwencje w różnych sprawach, zaproszenia na wydarzenia kulturalne i społeczne oraz komentarze do miejskich wydarzeń.

Poczta Głosowa Ekstra: samowola budowlana przy ul. Kupieckiej? - Radio Zielona Góra 97,1FM


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku