°C

Krzyż wróci na swoje miejsce

fot. Bartosz Schaefer
 

Przypomnijmy w poniedziałek 18. października 31-letni mężczyzna ściął cienkim ostrzem przydrożny krzyż przy ul, Spawaczy w Zielonej Górze.

Całe zdarzenie nagrał i udostępnił w internecie. Dziś na ten temat rozmawiali goście programu RZG interwencje.
– Ścięty krzyż wróci na swoje miejsce – mówi ks. Zygmunt Zimnawoda, proboszcz parafii pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze:

– Podczas ostatniej Rady Miasta przyjęliśmy oświadczenie, w którym wyraziliśmy sprzeciw temu wydarzeniu – mówi Marek Budniak, zielonogórski radny:

– Przedstawiliśmy zarzuty, a mężczyzna przyznał się do winy – mówi Ewa Antonowicz, rzecznik prasowy prokuratury rejonowej w Zielonej Górze:

Więcej na ten temat na naszej stronie rzg.pl oraz w mediach społecznościowych, gdzie zobaczyć można cały program RZG Interwencje. 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku