°C

Zmiana rozkładu jazdy MZK na Wszystkich Świętych

fot. Marta Czechowska
 

Już w najbliższy poniedziałek Dzień Wszystkich Świętych. Jak co roku  Miejski  Zakład  Komunikacji zmienia  od soboty rozkład jazdy.

Do obsługi linii nr 0, 10 i 80 zostają skierowane autobusy przegubowe.

Autobusy 0 i 80 będą kursowały ze zwiększona częstotliwością.

Będą tez uruchomione linie specjalne dowożące pasażerów na ul. Wrocławską w rejon nekropolii.

I tak: linia C1 dowiezie  pasażerów na cmentarze z Zawadzkiego „Zośki” , C2 z Westerplatte, C3  z Osiedla Śląskiego,  C4 z Leśnego, C5 z Jędrzychowa,  c^ z Dworca Głównego  i C7 ze Staszica.
 1 listopada  w godzinach między  12.00  a 18.00  pasażerowie udający się na cmentarze i w drodze powrotnej autobusami linii 0, 10, 30, 44, 80, C1, C2, C3, C4, C5, C6 oraz C7 mają prawo do bezpłatnego przejazdu.

 Szczegółowe  informacje  dotyczące  rozkładu jazdy miejskich autobusów w dniach od 30 października do 1 listopada są dostępne TUTAJ.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku