°C

Potrójne złoto Kochańskiej nad morzem!

fot. ZKS Gwardia Zielona Góra
 

Strzelcy zielonogórskiej Gwardii wystąpili na międzynarodowych zawodach w Łebie. Prym nad morzem wiodła karabiniarka Natalia Kochańska, która sięgnęła po aż trzy złote medale.

O całej imprezie mówi jej klubowy trener, Damian Komolka (szkoleniowiec karabiniarzy):

Tymczasem sama Natalia Kochańska tak oceniła swój występ w Łebie:

Jeżeli chodzi o pistoleciarzy Gwardii to Grzegorz Długosz zwyciężył indywidualnie w Amicus Cup, a w Baltic Cup wystrzelał złoty medal zdobył złoto w pistolecie pneumatycznym MIX wraz z Julitą Borek z Dworu Grunwaldzkiego Poznań. Ponadto indywidualnie Długosz wywalczył srebro, a oprócz tego złoto w Baltic Cup wystrzelała jeszcze Maja Jarosińska, która wspólnie z Jakubem Rosą zajęła drugie miejsce w miksie pistoletowym.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku