Hit dla drużyny z Gubina

W meczu na szczycie lubuskiej III ligi siatkarze AZ Iwaniccy Gubin wygrali z AZS-em Uniwersytetu Zielonogórskiego 3-2.

Pierwszy set na korzyść gości do 18. Kolejne dwie partie padły łupem AZS-u, który wygrał do 20 i 22. Akademicy zasługują na pochwałę zwłaszcza w końcówce seta trzeciego, przegrywali bowiem 20-22 i zdołali wygrać.

Partia czwarta została wygrana przez siatkarzy z Gubina 25-19. Set piąty od początku toczył się pod dyktando gości, w pewnym momencie wygrywali oni 10-7. Końcówka nerwowa, ale ostatecznie na korzyść gubinian, którzy wygrali 19-17, a cały mecz 3-2 i nadal są liderem w tabeli.