°C

Chanas i jego Rycerze wygrywają w Zielonej Górze

fot. Jacek Białogłowy
 

Aldemed SKM Zastal Zielona Góra przegrał 65-98 z Rycerzami Rydzyna w kolejnym meczu 2 ligi.

Zastalowcy tradycyjnie walczyli, ale też tradycyjnie młodość i ambicja to było za mało na doświadczenie i przewagę fizyczną rywala. Goście od początku prowadzili i spokojnie kontrolowali mecz od początku do końca. 

W zespole z Rydzyny prym wiódł dwukrotny mistrz Polski z Zastalem sprzed kilku lat – Kamil Chanas. Był najlepszym strzelcem Rycerzy – zdobył 18 punktów i czarował – jak przed laty – rzutem „z kolanka” i trójkami. 

W Zastalu najskuteczniejszym strzelcem był Ilian Węgrowski, który zdobył 19 punktów. Niespełna siedemnastoletni zawodnik dorzucił jeszcze do swojego dorobku 10 zbiórek i 4 asysty!

A my po meczu rozmawialiśmy z centrem Zastalu – Tobiaszem Dydakiem, który dziś zdobył 6 punktów i zanotował 10 zbiórek!

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku